Головна сторінка
Керівництво
Структура управління
Питання кадрової політики
Аналітика
Адміністративні послуги
Виставкова діяльність
Зовнішньоекономічна діяльність
Інвестиційна діяльність
Інноваційна та науково-технічна діяльність
Цінова політика
Розвиток споживчого ринку
Регіональна політика
Реформи у регіоні
Промисловість
Фінанси
Підприємництво
Регуляторна політика
Звернення громадян
Державні закупівлі
Поточна діяльність
Доступ до публічної інформації
Громадське обговорення
Проект ЄС для внутрішньо переміщених осіб
Контактна інформація
Очищення влади

Виставкова діяльність

В період з 23 по 25 квітня 2014 року ум. Москва в МВЦ «Крокус Експо» відбудеться десятий ювілейний Всеросійський Форум-виставка «ГОСЗАКАЗ-2014», до участі у якому запрошуються організації та підприємств держав-учасниць СНД.

      Захід організовано МГО «Московська асоціація підприємців» спільно з Мінекономрозвитку Російської Федерації за участю федеральних органів виконавчої влади,за підтримки Уряду Російської Федерації та під патронатом Торговельно-промислової палати Російської Федерації.

       Велике значення на Форумі-виставці буде приділено розвитку системи державних закупівель на території Єдиного економічного простору, а також обміну досвідом та інтеграційному співробітництву країн СНД у сфері державних та муніципальних замовлень.

        Програма Форуму-виставки надасть наступні можливості учасникам з країн СНД:

    - ознайомитися зі специфікою роботи на російському ринку державних закупівель згідно Федерального закону від 5 квітня 2013року №44-ФЗ «О контрактной системе в сфере закупок товаров, работ, услуг для обеспечения государственных и муниципальных нужд», що набрав чинності 1 січня 2014 року;

    - в рамках експозиційної програми: продемонструвати російським замовникам свою продукцію;

    - в рамках бізнесової програми: отримати інформацію та провести консультації з представниками експертного співтовариства з питань нормативного регулювання системи державних закупівель в Російській Федерації.

           Організатори заходу запрошують представників від України взяти участь у роботі Форуму-виставки та представити національні експозиції за участю національних підприємств, потенційних постачальників товарів, робіт та послуг на ринок державного та муніципального заказу Росії і ЄЕС.

           Додаткову інформацію можна отримати у Виконавчій дирекції Форуму-виставку «ГОСЗАКАЗ – 2014», контактна особа Гордієнкова Тетяна Іванівна, тел. (495) 258 00 26, e-mail: gordienkova@forum-goszakaz.ru

            Офіційний сайт Форуму-виставки www.forum-goszakaz.ru

До початку сторінки