Головна сторінка
Керівництво
Структура управління
Питання кадрової політики
Аналітика
Адміністративні послуги
Виставкова діяльність
Зовнішньоекономічна діяльність
Інвестиційна діяльність
Інноваційна та науково-технічна діяльність
Цінова політика
Розвиток споживчого ринку
Регіональна політика
Реформи у регіоні
Промисловість
Фінанси
Підприємництво
Регуляторна політика
Звернення громадян
Державні закупівлі
Поточна діяльність
Доступ до публічної інформації
Громадське обговорення
Проект ЄС для внутрішньо переміщених осіб
Контактна інформація
Очищення влади

Виставкова діяльність


У контексті реалізації зовнішньополітичних завдань, популяризації міжнародного іміджу України у світі, забезпечення інтересів вітчизняних суб’єктів господарювання та просування українських товарів і послуг на зовнішні ринки Посольством України в Греції, Генеральним консульством України в Салоніках за сприяння Греко-Української торгово-промислової палати в м. Салоніки (GUCCI) було забезпечено організацію виставкового павільйону «Україна» на 79-й Міжнародній виставці-ярмарку TIF HELEXPO 2014 в м. Салоніки. В рамках української експозиції було представлено інформацію щодо індустріального та інвестиційного потенціалу України, та її регіонів, включаючи презентацію АРК. Крим та м. Севастополь, як українських територій.

За результатами проведених заходів з Греко-Українською торгово-промисловою палатою в м. Салоніки було опрацьовано можливість започаткування роботи постійно діючої виставки українських товарів загальною площею 150 м. кв. в приміщенні Philippos Business Center, який знаходиться в м. Салоніки поруч з найбільшим торговельним центром Mediterranean COSMOS та аеропортом Македонія.

Оренда зазначеного приміщення коштуватиме 25 000 евро на рік, куди входить вартість оренди приміщення, забезпечення функціонування виставкового обладнання та робота секретаріату. Протягом року передбачається щомісячно проводити виставки для 40-50 українських компаній, вартість участі яких становитиме близько 50 євро/місяць. виробництва.

З огляду на специфіку та потенціал виставки, в ній була б доцільна участь для українських компаній, які задіяні у гірничо-металургійному комплексі, збагаченні та переробці руди, вугілля, виробництві металів, сплавів та ливарної продукції, виробництві та використанні промислових печей та вогнетривких матеріалів.

Контактна інформація:

Mr.Giannis Xatziesthimiou
179 Papanastasiu Street,
TK: 54250 Thessalonica, Greece
Tel.:+30 6983498284; +30 2310 320094; +30 2310 320197
Fax:+ 30 2310 302084
Email:info@gu-cci.gr
Web: www.gu-cci.gr


До початку сторінки